• zwyżka ,podnośnik koszowy 10m 18m 20 m i pomiary elektryczne

  • Montaż i projektowanie instalacji elektrycznej

  • Instalacje odgromowe

Elektroenergetyka w Mysłowicach

Kompleksowe usługi elektroinstalacyjne w Mysłowicach !!!

Zajmujemy się montażem i projektowaniem instalacji elektrycznych 400/230V jak i instalacji nisko-prądowych.

Nasza firma zajmuje się elektroenergetyką, oferując szeroki zakres profesjonalnych usług. Wykonujemy instalacje elektryczne, dokonujemy ich remontów i modernizacji, przeprowadzamy pomiary kontrolne. Zapewniamy rzetelną obsługę i konkurencyjne ceny!

Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka z Mysłowic specjalizuje się w kompleksowych usługach elektroinstalacyjnych. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje.

Działamy w branży elektrycznej od 1994 r. Nasz zespół wykwalifikowanych  pracowników potrafi zrealizować nawet najbardziej złożone projekty i zlecenia.

Co wyróżnia firmę Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka?

Zapewniamy najwyższy standard obsługi Klienta. Chętnie podejmiemy się każdego, nawet najbardziej złożonego i trudnego do wykonania projektu. Działamy zespołowo. Wyróżnia nas zaangażowanie i fachowość. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie  zakresu elektroenergetyki. Wykorzystujemy nowoczesne techniki montażowe instalacji elektrycznych. Naszą firmę cechuje kreatywne podejście do sytuacji niestandardowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta z wykonanej przez nas pracy. Firma Instalacje Elektryczne Adam Jaskółka to gwarancja jakości w bardzo dobrej cenie.

Remont instalacji – Powierz to nam!

Jeśli w Państwa domu lub firmie jest konieczna modernizacja, naprawa lub całkowita wymiana instalacji elektrycznej, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy przemyślany i dopracowany projekt, rzetelne wykonanie, praktyczne rozwiązania oraz materiały wysokiej klasy. Dzięki temu będą Państwo długo cieszyć się bezpieczną, sprawną i funkcjonalną instalacją elektryczną.